Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Soundmageddon vol.27 - Zakończenie wakacji


Soundmageddon vol.27 - Zakończenie wakacji

data: 2019.08.31        godzina: 20:00        cena biletu: wstęp wolny zł


Soundmageddon 27 

Ahoj tam! Już 31 sierpnia załoga Soundmageddon opuści bezpieczny port Fabryka Kultury Zgrzyt, by wspólnie ruszyć w fascynującą podróż po głębinach muzyki elektronicznej nad kąpieliskiem Krubin.  To dla nas ogromne wyzwanie, ale zrobimy wszystko, by czas spędzony z nami dał Wam chociaż namiastkę tego, co dzieje się na najlepszych festiwalach na całym świecie.

Za stery złapią:
- DJ Szaszor
- Two Faces
- Whelp

Przepłyniemy się zarówno po spokojnych houseowych wodach i rwących rzekach drumnbass, aż po wzburzone morza i oceany techno. A ponieważ Soundmageddon zawsze charakteryzował się eklektyzmem to nie zabraknie szantów w rapowo-trapowo-elektronicznych rytmach.
To będzie nasza 27. wyprawa w roli kapitanów dlatego możecie nam zaufać ;)

Z rzeczy organizacyjnie istotnych:
- na miejscu będziecie mogli zaopatrzyć się w prowiant suchy 🍟oraz napoje dla spragnionych💧
- nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona


Ponieważ wydarzenie odbywać się będzie w pobliżu terenów zielonych oraz w miejscu, z którego korzysta wiele osób w ciągu wakacji prosimy o zachowanie czystości oraz kultury nie tylko osobistej, a także wszelakiej ostrożności⚠️🚯♻️

Zabierajcie przyjaciół, znajomych i przybywajcie!
wstecz   


Komentuj...