Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Proletaryat + Active Core


Proletaryat + Active Core

data: 2020.02.28        godzina: 20:00        cena biletu: 35/45 zł


 

Dla fanów i znawców rocka to jeden z najważniejszych wykonawców w naszym kraju. Dzięki prostej gitarowej muzyce mocno osadzonej w tradycji punk rocka lat 70, oraz tekstom opisującym problemy z jakimi na co dzień borykają się szarzy, zwyczajni ludzie, grupa szybko zdobyła szerokie zaufanie punkowej i rockowej publiczności. Absolutna legenda polskiej sceny muzycznej poruszająca się od początku w estetyce crossover, łącząc perfekcyjnie punk, hard core i metal.
Przeszło trzydzieści lat istnienia na polskiej scenie rockowej, nagranych 11 albumów studyjnych, w tym album zat.IV, który to otrzymał status złotej płyty. W dorobku zespołu są też 2 albumy koncertowe i jeden kompilacyjny. Ponad półtora tysiąca zagranych koncertów w kraju i zagranicą, w tym na największych scenach i najważniejszych festiwalach. Piosenki na listach przebojów i ogromna rzesza wiernych od lat fanów to sytuacja do której dąży każdy artysta… Proletaryatowi się udało!

Ostatnia płyta zespołu zatytułowana Oko za oko została wydana w 2015 przez MTJ. Płytę promował singel Nie wyrażam zgody. Aktualnie PROLETARYAT przygotowuje nowy materiał i regularnie koncertuje.
Obecny skład zespołu:
Tomasz Oley Olejnik – śpiew (od 1987)
Dariusz Kacper Kacprzak – gitara basowa (od 1987)
Wiktor Daraszkiewicz – gitara (od 2008)
Robert Mały Hajduk – perkusja (od 1996)
https://www.facebook.com/proletaryatpl/
www.proletaryat.com.pl
wstecz   


Komentuj...