Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Pierwsza Ciechanowska Gala Stand-Upu ZGRZYT


Pierwsza Ciechanowska Gala Stand-Upu ZGRZYT

data: 2019.08.24        godzina: 20:00        cena biletu: 49/54/59/69 zł


Galę poprowadzą znani i lubiani:
Jacek Stramik - literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki " Łapy precz od żartów" którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno w kraju jak i za granicą. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi scenę w rodzinnym Koszalinie.
 
i Jasiek Borkowski - zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.
Wystąpią :
Tomasz " Boras" Borkowski -Urodzony komik, pogrzebany romantyk. Nie kłamie. Nie kradnie. Zabija.
Zwycięzca Antrakt Stand-up Festiwal 2016.
 
Arkadiusz " Jaksa " Jakszewicz - rudobrody mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. 
 
Michał Kutek -z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.
 
Karol Modzelewski -Komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu.
Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach.
Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu.
Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central.
Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser.
 
Cezary Ponteffski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach. Odwiedził masę scen w Polsce, roastował Popka, mogliście oglądać go wielokrotnie na antenie Comedy Central.
 
Oprawa muzyczna : Dj Szaszor.
 
 wstecz   


Komentuj...