Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Female Metal Voices Festival 4.0 z Closterkeller


Female Metal Voices Festival 4.0 z Closterkeller

data: 2020.04.18        godzina: 19:30        cena biletu: 45 złFemale Metal Voices Festival to festiwal, który ma na celu zaprezentowanie zespołów grających Metal, a w których śpiewają, krzyczą i growlują KOBIETY.

Na Female Metal Voices Festival będziemy się starać, aby występowały kapele różnorodne stylem, ale będą łączyły je dwie rzeczy:
- METAL
- KOBIETA(y) na wokalu.

Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2015, druga 2016. W 2017 nie udało się zorganizować festiwalu, ponieważ label, z którym nawiązaliśmy współprace, wycofał się w ostatnim momencie.

Co będzie dalej, pokaże niedaleka przyszłość ... wiedzcie, że coś się dzieje!

Badźcie czujni!

(bilety dostępne w dniu koncertu)

CLOSTERKELLER to legęda, której nie trzeba przedstawiać! Czołowy przedstawiciel nurtu tzw. klimatycznego rocka na polskiej scenie. Rozpoczynali w 1988 roku, grając ciężką muzykę spod znaku brytyjskiej nowej fali.

Liderką zespołu jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych. Teksty Anji - mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller.

> "Strefa ciszy" http://vevo.ly/JgpSjv
> "Władza" https://www.youtube.com/watch?v=syrX7NfB1L4
> "Ogród połcieni" https://www.youtube.com/watch?v=7b4Gg0eK948

ŁYSA GÓRA - Piaseczno / Warszawa
https://www.facebook.com/LysaGoraZespol/
https://www.instagram.com/lysagorazespol/
https://www.youtube.com/c/lysagorazespol
http://lysagorazespol.pl

Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Większość tekstów czerpią zarówno z tradycji polskiej wsi, jak i z kultury naszych wschodnich sąsiadów.

> "Sztoj pa moru" https://youtu.be/TzvTIFz7MDo
> "Oj Dolo" https://youtu.be/_0CC5OaNsYU
> "Kupalinka" https://youtu.be/yn2QkEpC9NE


AHEAD - Łódź
https://www.youtube.com/user/aheadlodz/
https://www.reverbnation.com/aheadlodz
https://www.facebook.com/AHEADlodz/

Zespół AHEAD na łódzkiej scenie muzycznej działa od 2005 roku. Od samego początku pracował nad własnym stylem i brzmieniem. Dziś muzyka AHEAD stoi gdzieś na pograniczu rocka i metalu, a wszystko doprawione jest silnym kobiecym głosem i melodyjnymi riffami. W ich muzyce jest moc, klimat i energia. Każdy kto był na ich koncercie mógł się o tym przekonać na własnej skórze...

> "Libra" https://youtu.be/hqEhun-950U
> "Ściana" https://youtu.be/S4bU6EhBvek
> "(Nie mój...) grzech" https://youtu.be/B4ZDw2ohxQY
wstecz   


Komentuj...