Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Cochise + Suczysty


Cochise + Suczysty

data: 2019.09.27        godzina: 20:00        cena biletu: 25/35 zł


Szczegóły:
Piątek 27 września godzina 20.00
Bilety : 25 w klubie , 30 online, 35 w dniu koncertu

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński- wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas, Adam „ARGON” Galewski – perkusja. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.), „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production), „118” (2014 r. Metal Mind Productions), „The Sun Also Rises For Unicorns” (2015 r. MMP). 2 marca 2018 r. ukazała się piąta płyta „Swans & Lions”

Suczysty to piątka zapaleńców celebrujących staroszkolny heavy-rock z melodyjnymi zapędami. Większość z nich od najmłodszych lat oddawała hołd takim kapelom jak Iron Maiden, Motley Crue, AC/DC, Guns n roses czy KISS, przy okazji wybałuszając z podziwem swoje ślepia na rockowe spektakle jakie wyżej wymienione składy prezentowały na scenie. Nie dziwi więc fakt, że podczas swoich występów chcą jak najwierniej oddać ducha starej dobrej rockowej zabawy. Muzyce i występom Suczystego nie towarzyszą żadne ideologie i zbędne moralne przesłanki. Let There Be Rock.
Skład:
Marcin Grochowski - Perkusja
Paweł Bartczak - Gitara
Michał Jędrzejewski - Gitara
Michał Kamiński - Bas
Szymon Ostromecki - Wokal
wstecz   


Komentuj...